درباره ما

تاریخچه هتل بین المللی صدف

درباره هتل بین المللی صدف

هتل بین المللی صدف در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در بخش هتل داری و ارائه خدمات رفاهی برای شهروندان افغانستان و سایر کشورها در هرات آغاز نموده است.

این هتل در قلب شهر هرات و در مقابل پارک بزرگ استدیوم با هوایی بسیار مطبوع و نزدیکی به مراکز تجاری و دولتی و دسترسی آسان به دفاتر توریستی، دارای چشم اندازی بسیاز زیبا از استدیوم ورزشی هرات، فضای سبز پارک ترقی و مقام ولایت هرات می باشد.

هتل ۵ ستاره بین المللی صدف، دارای پنج طبقه بوده و در مجموع  دارای ۴۱ واحد اتاق دبل، توئین؛ و انواع سوئیت های معمولی، دبل دلوکس، سویت دلوکس با کلیه ملزومات و امکانات رفاهی و ارتباطی است، همچنین مجهز به سالن های مجلل برگزاری همایش ها و مراسم مختلف با ظرفیت های متفاوت است.

از دیگر ویژگی های هتل می توان به رستورانت لوکس با محیطی گرم و صمیمی همراه با ترکیبی از هنر و زیبایی اشاره نمود که با موسیقی آرام و متنوع ترین غذاهای افغانی، اروپایی و آسیایی، لحظاتی به یادماندنی و خاطراتی زیبا را در ذهن میهمانان عزیز به یادگار خواهد گذاشت.

وجود مراکز تجاری متنوع و امکانات مختلف تفریحی و ورزشی همچون سونای خشک و بخار همراه با ماساژور، سالن بدنسازی، کافی شاپ و سایر خدمات رفاهی، با کادری مجرب، از دیگر مزایای این هتل ۵ ستاره است.

ساختمان هتل